logo-caritasParafialny Zespół CARITAS w Rzepinie składa serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy czynnie włączyli się w zbiórkę darów w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak, pomagam".

O ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności, która miała miejsce w Rzepinie w sklepach "Biedronka" w dniach 16 i 17 marca, informowaliśmy na stronach parafialnych w artykule Zbiórka żywności dla potrzebujących.

Dzięki ofiarności naszych parafian zebraliśmy 747,5 kg żywności, wartości 3632 zł. Po uzupełnieniu zebranych darów zakupami za 670 zł udało się nam przygotować paczki dla 84 rodzin. Pomoc ta z pewnością jest bardzo potrzebna w przedświątecznym okresie. Dzisiejsze trudne czasy wymagają jak największej liczby prawdziwie chrześcijańskich postaw.

Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy.