1. Na progu Nowego Roku, życzymy Wam wszystkim, byśmy znaleźli czas dla siebie nawzajem. Byśmy znaleźli także czas na chwilę refleksji i skupienia, chwilę modlitwy. Byśmy stali się coraz pełniej darem dla drugiego człowieka. Miłość to jest dawanie i branie. To jest wielkie bogactwo.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 nauki przed chrztem.

3. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę, nie będzie Mszy św. o 14.30. Podczas Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Taca z uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na cele misyjne. Po Mszy św. o godz. 12.00 w Małym Kościele będą rozdane nagrody dla dzieci, które uczestniczyły w roratach i zbierały obrazki. Książeczki ze znakami przynosimy do środy do kościoła lub na plebanię.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; odwiedziny chorych wyjątkowo w sobotę od 8.00 rano.

5. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską, czyli kolędę;

• 02.01 - poniedziałek – godz.15.00 – ul. Kilińskiego, Partyzantów, Ogrodowa, Akacjowa i Leśna, Łąkowa
  • 03.01 - wtorek – godz.15.00 – ul. Moniuszki
  • 04.01 - środa – godz. 15.00 – ul. Walki Młodych, Boczna, Lipowa, Poznańska
  • 05.01 - czwartek – godz. 15.00 – Kościuszki
  • 06.01 - piątek – godz. 15.00 – ul. Wojska Polskiego, Ratuszowa, Plac Kościelny, Wąska, Inwalidów Wojennych
  • 07.01 - sobota – godz. 14.00 – ul. Boh. Radzieckich i Rolna

6. Dziękujemy za przygotowanie kościołów, szopki, choinek oraz dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.