Ogłoszenia parafialne

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18:00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  3. Próby do I Komunii Świętej we wtorek i czwartek o godz. 16:15.
  4. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity w intencji spraw trudnych i beznadziejnych wyjątkowo w tym miesiącu odbędzie się we wtorek o godz. 17:30.
  5. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się o godz. 18:00.
  6. Spotkanie scholii dziecięco-młodzieżowej w sobotę o godz. 13:00.
  7. Zapraszamy na „Rowerową Majówkę” szlakiem Diecezji Lubuskiej, która odbędzie się 1 maja. Zbiórka o godz. 10:00 przed plebanią. Trasa, około 60 km., prowadzi przez Ośno Lubuskie do Górzycy, a po ognisku powrót do Rzepina. Zapraszamy całymi rodzinami – zapisy w zakrystii.
  8. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę w terminie 5 – 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego na czas świąt Zmartwychwstania Pańskiego.