Ogłoszenia parafialne

1. Dziś Zesłanie Ducha Świętego, rocznica I Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o godz. 8:00.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W środę przypada święto św. Rity z Cascii – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Zapraszamy na nabożeństwo ku jej czci połączone z majówką o godz. 17:30.
  4. Spotkanie dla osób pielgrzymujących do Medjugorje również w środę po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  5. Spotkanie grupy św. Ojca Pio w czwartek. Nabożeństwo połączone z majówką o godz. 17:30, a po nim Msza Święta.
  6. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  7. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11:00.
  8. W przyszłą niedzielę – 26 maja – zapraszamy na koncert zespołu „Alter Ego” z okazji Dnia Matki, który odbędzie się o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury. Tego dnia odbędzie się również wyścig rowerowy „Rzepiński płaskowyż” – konkurencje dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na rzepin.pl
  9. Organizujemy wyjazd na Diecezjalny Dzień Młodych w Rokitnie 8 czerwca. Zapisy u ks. Damiana.
  10. Przypominamy o zapisach na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.