1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Rozprowadzane są Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
  3. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę:
    • Mały Kościół godz. 16:00;
    • Duży Kościół godz. 17:30.
    Taca z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – dla dzieci i młodzieży;
    • Mały Kościół – godz. 18:30.
  5. We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Nabożeństwo za jego wstawiennictwem o godz. 17:30, a następnie Msza Święta, na którą zapraszamy Grupę Mężczyzn św. Józefa.
  6. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych w czwartek o godz. 17:30.
  7. Zapraszamy na spotkania grup w tym tygodniu:
    • Oaza Młodzieżowa – w piątek o godz. 18:00;
    • Ministranci i Lektorzy – w sobotę o godz. 11:00;
    • Schola Dziecięco – Młodzieżowa – w sobotę o godz. 13:00.
  8. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się Mszą Świętą w piątek 22 marca o godz. 20:30 w Dużym Kościele. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio w sobotę o godz. 17:30, a po nim Msza Święta w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i konających.
  10. Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Procesja na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy na Mszy Świętej o godz. 11:00 w Dużym Kościele. Modlitwę rozpoczniemy przy krzyżu misyjnym. Tego dnia ministranci będą rozprowadzać palmy. Zebrane ofiary będą przeznaczone na wycieczkę do Trójmiasta.
  11. Wspólnoty parafialne i poszczególne osoby zachęcamy do włączenia się w uroczystą procesję z darami w Wielki Czwartek. Ofiarowane przez siebie dary można zgłaszać do Niedzieli Palmowej u ks. Damiana.
  12. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę w terminie 5 – 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego oraz owocnego przeżycia czasu Wielkiego Postu.