1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich. Rozprowadzane są również Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
  3. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę:
    • Mały Kościół godz. 16:00;
    • Duży Kościół godz. 17:30. Taca przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – dla dzieci i młodzieży;
    • Mały Kościół – godz. 18:30.
  5. W poniedziałek rozpoczną się rekolekcje szkolne, które poprowadzi ks. Sebastian Kosecki, autor książek dla dzieci i młodzieży oraz prowadzący kanał na TikToku. Spotkanie dla Oazy z ks. Sebastianem odbędzie się w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8.
  7. Zapraszamy na Rzepińską Drogę Krzyżową, podczas której będziemy modlić się w intencji rodzin naszej parafii. Tego dnia do naszej parafii zostaną uroczyście wprowadzone relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Odbędzie się ona w piątek. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00 w Dużym Kościele, a następnie przejdziemy z krzyżem ulicami naszego miasta do Małego Kościoła. Tego dnia nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17:30. Osoby, które nie mogą wędrować zapraszamy o godz. 18:30 do Małego Kościoła.
  8. Zapraszamy na spotkania grup w tym tygodniu:
    • Parafialny Zespół Caritas – poniedziałek 18:00
    • Oaza Młodzieżowa – w piątek o godz. 18:00;
    • Ministranci i Lektorzy – w sobotę o godz. 11:00;
    • Schola Dziecięco – Młodzieżowa – w sobotę o godz. 13:00.
  9. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się Mszą Świętą w piątek 22 marca o godz. 20:30 w Dużym Kościele. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  10. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę w terminie 5-11.07. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  11. W Niedzielę Palmową ministranci będą rozprowadzać palmy. Zebrane ofiary będą przeznaczone na wycieczkę służby liturgicznej.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego oraz owocnego przeżycia Rekolekcji Wielkopostnych.