1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Dziś o godz. 18:00 w Dużym Kościele odbędzie się misterium teatralne pt.: „Apokalipsa św. Jana” wystawiony przez aktorów z Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp.
  3. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę:
    • Mały Kościół godz. 16:00;
    • Duży Kościół godz. 17:30. Taca przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – dla dzieci i młodzieży;
    • Mały Kościół – godz. 18:30.
  5. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 odbędzie się we wtorek o godz. 18:00 w Dużym Kościele.
  6. We wtorek dzień imienin Biskupa Pomocniczego Adriana Puta. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach.
  7. Spotkanie Grupy Mężczyzn św. Józefa w środę. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30, następnie Msza Święta i spotkanie formacyjne.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo powołaniowe, które odbędzie się o godz. 17:30.
  9. Zapraszamy na spotkania grup w tym tygodniu:
    • Oaza Dorosłych i Przyjaciele Paradyża – czwartek 17:30
    • Oaza Młodzieżowa – w piątek o godz. 17:30;
    • Ministranci i Lektorzy – w sobotę o godz. 11:00;
    • Schola Dziecięco – Młodzieżowa – w sobotę o godz. 13:00.
  10. Zapraszamy na Rzepińską Drogę Krzyżową, podczas której będziemy modlić się w intencji rodzin naszej parafii. Tego dnia do naszej parafii zostaną uroczyście wprowadzone relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Odbędzie się ona w piątek 15 marca. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00 w Dużym Kościele, a następnie przejdziemy z krzyżem ulicami naszego miasta do Małego Kościoła. Tego dnia nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17:30. Osoby, które nie mogą wędrować zapraszamy o godz. 18:30 do Małego Kościoła.
  11. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się Mszą Świętą w piątek 22 marca o godz. 20:30 w Dużym Kościele. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego oraz owocnego przeżycia Rekolekcji Wielkopostnych.