1. W naszej parafii rozpoczęliśmy Rekolekcje Parafialne. Raz jeszcze witamy Ojców Salwatorianów i życzymy darów Ducha Świętego. W Rzepinie nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy:
    • w Dużym Kościele o godz. 11:00 i 18:00;
    • w Małym Kościele o godz. 10:00 i 19:00. Spowiedź święta w środę 28 lutego. Plan rekolekcji jest dostępny na stronie internetowej oraz w gablocie.
  2. Rekolekcje w kościołach filialnych według osobnego planu.
  3. W poniedziałek różaniec Grupy Rodziców Modlących się za dzieci o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią świętą od godz. 8:00.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – dla dzieci i młodzieży;
    • Mały Kościół – godz. 18:30.
  6. Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca wraz ze zmianą tajemnic Żywego Różańca o godz. 17:30.
  7. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę:
    • Mały Kościół godz. 16:00;
    • Duży Kościół godz. 17:30. Taca przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Zapraszamy na spotkania grup w tym tygodniu:
    • Oaza Młodzieżowa – w piątek o godz. 17:30;
    • Ministranci i Lektorzy – w sobotę o godz. 11:00;
    • Schola Dziecięco – Młodzieżowa – w sobotę o godz. 13:00.
  9. Zapraszamy na misterium teatralne pt.: „Apokalipsa św. Jana” wystawiony przez aktorów z Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp.. Jest to inscenizacja ostatniej księgi Nowego Testamentu, która ubogaca nasze wielkopostne rozmyślania. W spektaklu walka dobra ze złem rozgrywa się pomiędzy dwójką aktorów wcielających się w św. Jana oraz Abadona – symbolicznego anioła otchłani. Apokalipsa św. Jana to księga niosąca nadzieję, gdzie zło przegrywa z dobrem. Spektakl ten odbędzie się w przyszłą niedzielę 3 marca o godz. 18.00 w naszym rzepińskim Dużym Kościele. Zapraszamy do udziału.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego oraz owocnego przeżycia Rekolekcji Wielkopostnych.