1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Naszą modlitwą duchowo towarzyszymy pielgrzymom wędrującym śladami świętego Pawła po Grecji. Niech ten czas przyniesie błogosławione owoce.
  3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – dla dzieci i młodzieży;
    • Mały Kościół – godz. 18:30
  5. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę:
    • Mały Kościół godz. 16:00;
    • Duży Kościół godz. 17:30.
    Taca z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. Spotkanie Grupy św. Ojca Pio w piątek. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i konających o godz. 18:00 a po niej na nabożeństwo.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Parafialne, które poprowadzą Ojcowe Salwatorianie z Bagna. W Rzepinie nauki rekolekcyjne na każdej Mszy niedzielnej. Spowiedź święta w środę 28 lutego. Już teraz zaplanujmy swój czas, aby w nich uczestniczyć. Plan rekolekcji jest dostępny na stronie internetowej oraz w gablocie.
  8. W kościołach filialnych Rekolekcje Parafialne rozpoczną się w sobotę 24 lutego. W Starościnie i Gajcu Msza Święta rekolekcyjna w sobotę o godz. 17:00, natomiast w Drzeńsku i Lubiechni Wielkiej o godz. 18:00.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego, a dzieciom i młodzieży bezpiecznych ferii oraz dobrego odpoczynku.