1. Dziś IV Niedziela Zwykła.
  2. Dzisiaj o godz. 16:00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie osób, które wzięły udział w pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  3. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30.
  4. W poniedziałek o godz. 17:30 modlitwa różańcowa wraz ze Wspólnotą Rodziców modlących się za swoje dzieci, a następnie Msza Święta.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.
  6. W czwartek nabożeństwo powołaniowe o godz. 17:30, potem Msza Święta z udziałem Przyjaciół Paradyża i Oazy Dorosłych, a następnie spotkanie formacyjne w salce,
  7. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00.
  8. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej: błogosławieństwo świec i dzień życia konsekrowanego. Msze Święte będę odprawiane w następującym porządku:
    • Duży Kościół – godz. 7:00, 18:00.
    • Mały Kościół – godz. 10:00 i 17:00.
    • Drzeńsko – godz. 17:00
  9. W piątek poświęcenie świec i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci z klas 3 podczas Mszy Świętej. o godz. 18:00.
  10. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00. Zapraszamy dzieci i młodzież od 5 klasy Szkoły Podstawowej.
  11. W sobotę nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą Tajemnic Różańcowych o godz. 17:30 w Dużym Kościele.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.