1. Dziś XXXIII Niedziela Zwykła.
  2. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 rozpocznie się we wtorek Mszą Świętą o godz. 18:00 w dużym kościele.
  4. Młodzież z klas 7 B i C zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek, które rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  5. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. ojca Pio odbędzie się w czwartek o godz. 17:30, a później Msza Święta.
  6. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  7. W przyszłą sobotę odbędzie się Wieczór Młodych w Rokitnie. Zapraszamy młodzież, w każdym wieku. Szczegółowe informacje u ks. Damiana.
  8. Wszystkich pielgrzymów i duchowych pielgrzymów grupy amarantowej zapraszamy na spotkanie w sobotę. Rozpoczęcie Mszą Świętą, później adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie w sali parafialnej.
  9. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego oraz święto patronalne naszego Diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego. Taca tego dnia przeznczona jest na potrzeby tej uczelni.
  10. Parafia w Kowalowie rozpoczyna przygotowanie dla osób, które ukończyły 21. rok życia i chciałyby przyjąć sakrament bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 22.11. w kowalowskim kościele. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18:00.
  11. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii pw. Ducha Świętego w Słubicach. Nauki będą głoszone w dniach 24 – 26 listopada oraz 1 – 3 grudnia o godz. 19:00. Zapisy drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  12. Duchowo przygotowujemy się do wprowadzenia do kościoła parafialnego relikwii św. Antoniego z Padwy i św. Katarzyny Laboure. Uroczystości odbędą się 8 grudnia. Szczegóły zostaną podane w kolejnych tygodniach.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.