1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła.
  2. Dziś zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  3. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  4. Modlitwa za zmarłych wypominkowa będzie prowadzona w dni powszednie o 16:45 w Małym Kościele i o 17:45 w Dużym Kościele.
  5. W poniedziałek Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polski.
  6. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  7. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej.
  8. W czwartek nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych o godz. 17:30.
  9. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  10. W sobotę o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów a o godz. 13:00 próba scholii dziecięco-młodzieżowej.
  11. Duchowo przygotowujemy się do wprowadzenia do kościoła parafialnego relikwii św. Antoniego z Padwy i św. Katarzyny Laboure. Uroczystości odbędą się 8 grudnia. Szczegóły zostaną podane w kolejnych tygodniach.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.