1. Dziś XXXI Niedziela Zwykła.
  2. Modlitwa za zmarłych wypominkowa będzie prowadzona w dni powszednie o 16:45 w Małym Kościele i o 17:45 w Dużym Kościele.
  3. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  4. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem świętym w salce o godz. 19:00.
  5. Uroczystości odpustowe ku czci św. Huberta – patrona kościoła w Starościnie w najbliższą środę. Zapraszamy na Mszę Świętą odpustową o godz. 17:00.
  6. W czwartek uroczysta Msza Święta o godz. 11:00 w intencji Ojczyzny z okazji Narodowego Dnia Niepodległości i ślubowania klas mundurowych.
  7. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa spotka się wyjątkowo w czwartek. O godz. 17:30 różaniec połączony z wypominkami, następnie Msza Święta i spotkanie formacyjne.
  8. W piątek spotkanie Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  9. W sobotę o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów a o godz. 13:00 próba scholii dziecięco-młodzieżowej.
  10. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich oraz odbędzie się zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  11. Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę nowych męskich skarpet dla bezdomnych mężczyzn. Chętni do włączenia się w akcję mogą składać skarpety w zakrystii.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.