1. Dziś XXX Niedziela Zwykła.
  2. W poniedziałek Msza Święta w intencji Wspólnoty Rodziców Modlących się za swoje dzieci na różańcu.
  3. Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 18:30.
  4. We wtorek ostatnie nabożeństwo różańcowe.
  5. Dzieci wraz z rodzicami i młodzież zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się we wtorek. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 16:30 w MK, następnie przejście w uroczystym korowodzie świętych ulicami Rzepina oraz bal na Sali sportowej przy Szkole Podstawowej. Obowiązkowo przebranie za świętego. W programie gry i zabawy oraz słodki poczęstunek.
  6. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i modlitwie za zmarłych. Msze Święte będą odprawiane:
    • Duży Kościół – godz. 8:00
    • Mały Kościół – godz. 7:00, 10:00 i 19:00
    • Lubiechnia Wielka, Gajec, Starościn, Drzeńsko – godz. 9:00
    Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 13:00 procesją od dolnej bramy cmentarza, następnie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu. Natomiast na godz. 20:00 zapraszamy na wspólny różaniec na cmentarzu w intencji wszystkich bliskich zmarłych.
  7. 2 listopada – Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy Świętych:
    • Duży Kościół – godz. 7:00, 11:00 i 18:00
    • Mały Kościół – godz. 10:00 i 17:00
    • Starościn, Lubiechnia Mała, Drzeńsko – godz. 17:00
    • Lubiechnia Wielka, Gajec – godz. 18:00
  8. Modlitwa za zmarłych wypominkowa będzie prowadzona od czwartku 16:30 w Małym Kościele i o 17:30 w Dużym Kościele.
  9. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.
  10. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00, a po Mszy Świętej o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  11. W sobotę modlitwa różańcowa połączona z wypominkami i zmianą Tajemnic Różańcowych od godz. 17:30.
  12. W sobotę o godz. 11:00 spotkanie ministrantów i lektorów a o godz. 13:00 próba scholii dziecięco-młodzieżowej.
  13. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, które możemy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej.
  14. Ze względu na sytuację w Izraelu Pielgrzymka do Ziemi Świętej jest odwołana, a w zamian za to chcemy podróżować do Grecji śladami św. Pawła. Jest kilka wolnych miejsc.
  15. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.