1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Dziś XVI Niedziela Zwykła.
  2. W poniedziałek nabożeństwo do św. Ojca Pio o godz. 17:30.
  3. We wtorek św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów po Mszy Świętej o godz. 18:00 w dużym kościele.
  4. W środę wspominamy św. Joachima i Annę – dziadków Pana Jezusa. Pamiętajmy w modlitwie o naszych babciach i dziadkach.
  5. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity w czwartek o godz. 17:30.
  6. Rozpoczęcie Pieszej Pielgrzymki z Rzepina w sobotę o godz. 7:00 w dużym kościele. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów we wtorek o godz. 18:30 w salce parafialnej. Osoby zainteresowane mogą się jeszcze dopisać. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na wyjście pielgrzymki, odprowadzenia pielgrzymów oraz wzorem lat ubiegłych – do modlitwy różańcowej w Starościnie. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  7. Pielgrzymów zapisanych na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i w Bieszczady prosimy o wpłatę pozostałej sumy - do końca lipca.
  8. W naszych kościołach zostały wyłożone intencje duchowych pielgrzymów. Przy ołtarzach Matki Bożej – w Małym i Dużym Kościele - można składać zapisane intencje, w których pątnicy będą się modlić każdego dnia. Tam również można wesprzeć organizację Pieszej Pielgrzymki. Za każdy dar serca dziękujemy,
  9. Zapraszamy do wyjazdu na powitanie pielgrzymów w Częstochowie. W programie m.in.: Msza w kaplicy Cudownego Obrazu, droga krzyżowa oraz czuwanie modlitewne po apelu. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 23:00. Zapisy u ks. Bartka.
  10. Przeżywamy czas wakacji. W tym czasie nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy Świętej, chrześcijańskiej wrażliwości i godnym stroju w miejscach sakralnych. Prosimy, aby rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na kolonie i obozy, w pisemną prośbę o umożliwienie uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.