1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii przeżywamy dziś Rocznicę I Komunii Świętej.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  4. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Rity. Rozpoczęcie o godz. 17:30. Prosimy o przyniesienie róż. Podczas nabożeństwa namaszczenie olejem św. Rity przywiezionym z Włoch.
  5. W piątek Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie Oazy Młodzieży.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  7. Organizowany jest wyjazd na Diecezjalne Dni Młodzieży w sobotę 10 czerwca. Zapisy u ks. Damiana.
  8. Wciąż przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w terminie 5-11.07.
  9. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.