1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. W naszej parafii przeżywamy dziś uroczystość I Komunii Świętej,
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W poniedziałek pielgrzymka dzieci z klas trzecich do Rokitna.
  4. Próba przed rocznicą I Komunii Świętej w poniedziałek o godz. 16:15,
  5. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  6. W czwartek spowiedź dla dzieci z klas 4 o godz. 16:15.
  7. Nabożeństwo do św. Rity połączone z litanią loretańską rozpocznie się w czwartek o godz. 17:30.
  8. Zbiórka pielgrzymów udających się na pielgrzymkę rowerową w najbliższy piątek o godz. 12:45. Prosimy pielgrzymów o zabranie karimaty i śpiwora oraz o wypełnienia kart pielgrzymka.
  9. W przyszłą niedzielę odbędzie się uroczystość rocznicy I Komunii Świętej o godz. 11:00 w Dużym Kościele.
  10. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od grona wspierających ubogich.
  11. Organizowany jest wyjazd na Diecezjalne Dni Młodzieży w sobotę 10 czerwca. Zapisy u ks. Damiana.
  12. Wciąż przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w terminie 5-11.07.
  13. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.