1. Dziś V Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W Poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, Tego dnia imieniny obchodzi ksiądz proboszcz. Zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy Świętej w intencji Księdza Prałata w poniedziałek na godz. 18:00.
  4. Próby do I Komunii Świętej w poniedziałek i środę o godz. 16:15. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek od godz. 16:00.
  5. Wspólnota Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza do wspólnej modlitwy w środę. Rozpoczęcie o godz. 17:30, a po Mszy Świętej spotkanie w salce.
  6. W piątek o godz. 18:00 spotkanie Oazy.
  7. W sobotę 13 maja odbędzie się Procesja Fatimska w intencji wszystkich mieszkańców naszej parafii i miasta. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00 w Małym Kościele. Następnie przejdziemy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej na plac przy Urzędzie Miasta, gdzie zawierzenia mieszkańców dokona Burmistrz Rzepina. Zakończenie procesji przy grocie. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich mieszkańców, dzieci z rodzicami, młodzież, dorosłych oraz osoby zrzeszone we wspólnotach.
  8. W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy, aby we Mszy Świętej o godz. 11:00 uczestniczyli tylko dzieci z klas 3 wraz ze swoimi bliskimi.
  9. Zapisy na pielgrzymkę powołaniową rowerowo-pieszą trwają do 10 maja. Pielgrzymi wyruszą z Rzepina w piątek 19 maja. Osoby, które dokonały już zgłoszenia proszone są o pobranie kart pielgrzyma u ks. Damiana,
  10. Organizowany jest wyjazd na Diecezjalne Dni Młodzieży w sobotę 10 czerwca. Zapisy u ks. Damiana.
  11. Wciąż przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę,
  12. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.