1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna.
  2. W poniedziałek rozpoczniemy miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. W środę 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte tego dnia będą odprawione według porządku niedzielnego. O godz. 11:00 w Dużym Kościele uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny.
  4. W środę odbędzie się Festyn Rodzinny przy urzędzie miasta. Jedno ze stoisk podczas festynu będzie prowadzone przez Oazę Młodzieży. Prosimy o przynoszenie ciast na festyn, które można składać w salce parafialnej 2 maja w godzinach 19:00-20:30.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo powołaniowe połączone z Litanią Loretańską o godz. 17:30, a następnie Msza Święta w intencji nowych powołań oraz w intencji ministrantów i ich rodziców.
  6. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00.
  7. W piątek o godz. 18:00 spotkanie Oazy. Od godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą Tajemnic Różańcowych.
  8. Obowiązkowe spotkanie ministrantów i lektorów w piątek o godz. 16:30. Natomiast w sobotę uczestniczymy w Diecezjalnej Pielgrzymce Służby Liturgicznej do Paradyża. Wyjazd o godz. 8:00 spod „dużego kościoła”.
  9. Zapraszamy na Mszę Świętą pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego w sobotę 6 maja o godz. 17:00. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie stalli i sedilii.
  10. W sobotę 13 maja odbędzie się Procesja Fatimska ulicami naszego miasta. Szczegółowy program podamy w przyszłym tygodniu.
  11. Zapisy na pielgrzymkę powołaniową rowerowo-pieszą trwają do 10 maja. Można zapisać się na dwa lub jeden dzień pielgrzymi. Prosimy o pobranie kart zgłoszeniowych u ks. Damiana.
  12. Organizowany jest wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych – Lednica (3czerwca). Zapisy u ks. Damiana.
  13. Osoby zapisane na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł.
  14. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  15. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.