1.  Dziś III Niedziela Wielkanocna.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika. Tego dnia również różaniec Róży Rodziców modlących się za dzieci o godz. 17:30, a po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne.
  3. Próba dla dzieci z klas 3 przed I Komunią Świętą w poniedziałek i środę o godz. 16:15.
  4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się we wtorek po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  5. Spotkanie organizacyjne dla osób udających się na pielgrzymkę powołaniową rowerowo-pieszą do Rokitna odbędzie się w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00. Zapraszamy do zapisów i do udziału w spotkaniu.
  6. Msza Święta w intencji tegorocznych Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Rzepinie odbędzie się w piątek o godz. 11:00 w Dużym Kościele.
  7. Spotkanie Oazy w piątek o godz. 18:00.
  8. Spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11:00.
  9. Organizowany jest wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych – Lednica. Zapisy u ks. Damiana.
  10. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy aby do końca kwietnia wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł.
  11. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  12. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Sanktuariów w Bieszczadach w terminie 15-21.08. W programie m.in. Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, Komańcza, Zalew Soliński, Kalwaria Pacławska i wiele innych ciekawych miejsc.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.