1. Dziś Święto Bożego Miłosierdzia – święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz wspólnoty Caritas. Msza Święta odpustowa w Drzeńsku o godz. 12:00. Jednocześnie rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji. Dziękujemy dziś wszystkim wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas.
  2. Próba dla dzieci z klas 3 przed I Komunią Świętą w poniedziałek i wtorek o godz. 16:15.
  3. W piątek spotkanie Oazy Młodzieży rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00.
  4. Spotkane Wspólnoty Ojca Pio odbędzie się w sobotę. Rozpoczęcie o godz. 17:30.
  5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce powołaniowej rowerowo-pieszej do Rokitna w dniach 19-20 maja. Pierwszego dnia trasa rowerowa Rzepin-Paradyż, drugiego pielgrzymka piesza z Paradyża do Rokitna. Można zapisać się na jeden dzień lub dwa dni pielgrzymowania. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy aby do końca kwietnia wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.