1. Święta Wielkanocne to szczególny czas spotkania z Miłością Boga. Życie człowieka w tajemnicy pustego grobu nabiera sensu i uzdalnia go do troski o bliźnich. Życzmy Wam wszelkich Bożych darów od Zmartwychwstałego Pana. Niech doświadczenie Jego obecności przyniesie Wam radość, życzliwość i wzajemną miłość – szczególnie w rodzinie.
  2. W poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według porządku niedzielnego. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona na KUL.
  3. W środę o 16:15 próba dzieci przed I Komunią Świętą.
  4. W czwartek Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie Przyjaciół Paradyża i Oazy Dorosłych.
  5. W piątek spotkanie wielkanocne dla młodzieży z Oazy rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00.
  6. W najbliższy piątek z racji oktawy Wielkiej Nocy nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  7. W sobotę odbędzie się w naszej parafii diecezjalne spotkanie Wspólnot Oaz Dorosłych. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 10:00 w Dużym Kościele. Serdecznie zapraszamy dawnych i obecnych Oazowiczów.
  8. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Bożego Miłosierdzia – święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz wspólnoty Caritas. Jednocześnie rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji. Msza Święta odpustowa w Drzeńsku odbędzie się o godz. 12:00.
  9. W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę.
  10. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego, osobom, które pomagały w dekoracji, przygotowującym i niosącym dary, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Scholi Charis i Dziecięco-Młodzieżowej Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za pełnienie warty przy grobie.
  11. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce powołaniowej rowerowo-pieszej do Rokitna w dniach 19-20 maja. Pierwszego dnia trasa rowerowa Rzepin-Paradyż, drugiego pielgrzymka piesza z Paradyża do Rokitna. Można zapisać się na jeden dzień lub dwa dni pielgrzymowania. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  12. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Prosimy aby do końca kwietnia wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego na czas przeżywania świąt Zmartwychwstania Pańskiego.