1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu.
  2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Mały Kościół – godz. 18:30
    W niedzielę będziemy rozważać Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
    Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu
  3. W poniedziałek uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Na Mszę Świętą na godz. 18:00 zapraszamy Grupę Świętego Józefa.
  4. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się Mszą Świętą w piątek 31 marca o godz. 20:30 w Dużym Kościele. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 22 marca o godz. 19:45 w salce.
  5. Nabożeństwo do Świętego Ojca Pio w czwartek o godz. 17:30.
  6. Spotkania grup duszpasterskich
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz.13:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  7. Zapraszamy na Rzepińską Drogę Krzyżową, podczas której będziemy modlić się w intencji mieszkańców naszej parafii oraz w intencji wynagradzającej za zniewagi wobec świętości Jana Pawła II. Odbędzie się ona w piątek 24 marca. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00 w Dużym Kościele, a następnie przejdziemy z krzyżem ulicami naszego miasta do Małego Kościoła. Tego dnia nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17:30. Osoby, które nie mogą wędrować zapraszamy o godz. 18:30 do Małego Kościoła.
  8. Ministrantów i lektorów zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z ogniskiem w sobotę o 12:30.
  9. Wsobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W kościołach zostały wyłożone deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msza Święta z obrzędem rozpoczęcia Duchowej Adopcji w sobotę o godz. 18:00 i 19:00.
  10. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce powołaniowej rowerowo-pieszej do Rokitna w dniach 19-20 maja. Pierwszego dnia trasa rowerowa Rzepin-Paradyż, drugiego pielgrzymka piesza z Paradyża do Rokitna. Można zapisać się na jeden dzień lub dwa dni pielgrzymowania. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  11. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  12. W Niedzielę Palmową ministranci będą rozprowadzali własnoręcznie wykonane palmy przed każdą Mszą Świętą. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wycieczkę do Krakowa.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.