1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich
  2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – zapraszamy dzieci i młodzież
    • Mały Kościół – godz. 18:30
    W niedzielę będziemy rozważać Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
    Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu
  3. Spotkania grup duszpasterskich
    • Poniedziałek – godz. 18:00 – Parafialny Zespół Caritas
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
    • Sobota – godz. 13:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  4. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych – w czwartek o godz. 17:30. Tego dnia uroczyście wprowadzimy do kościoła nowy obraz świętej namalowany przez Panią Annę Tołoczko. W czasie nabożeństwa namaszczenie olejem różanym i poświęcenie róż.
  5. Przyjaciele Paradyża zapraszają wspólnoty i poszczególne osoby do włączenia się w uroczystą procesję z darami w Wielki Czwartek. Zgłaszać się można do ks. Damiana.
  6. Już dzisiaj zapraszamy na Rzepińską Drogę Krzyżową, podczas której będziemy modlić się w intencji mieszkańców naszej parafii. Odbędzie się ona w piątek 24 marca. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00 w Dużym Kościele, a następnie przejdziemy z krzyżem ulicami naszego miasta do Małego Kościoła.
  7. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, które rozpocznie się Mszą Świętą w piątek 31 marca o godz. 20:30 w Dużym Kościele. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 22 marca o godz. 19:45 w salce.
  8. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce powołaniowej rowerowo-pieszej do Rokitna w dniach 19-20 maja. Pierwszego dnia trasa rowerowa Rzepin-Paradyż, drugiego pielgrzymka piesza z Paradyża do Rokitna. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.