1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Witamy Ojców Oblatów z Gorzowa Wielkopolskiego, którzy poprowadzą Rekolekcje Wielkopostne. Szczegółowy plan rekolekcji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.
  2. Nauki przed chrztem odbędą się w poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej.
  3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – zapraszamy dzieci i młodzież
    • Mały Kościół – godz. 18:30
    W niedzielę będziemy rozważać Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
    Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu
  4. Spotkania grup duszpasterskich
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
    • Sobota – godz. 13:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  5. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12:00 rodzice dzieci z klas 3 będą mogli odebrać zamówione alby.
  7. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.