1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.
  2. Biblioteka Parafialna będzie czynna w poniedziałek w godz. 18:30-19:00.
  3. Przypominamy, że w tygodniu w Małym Kościele Msze Święte odprawiane są o godz. 19:00.
  4. We wszystkie piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – zapraszamy dzieci i młodzież
    • Mały Kościół – godz. 18:30
    W niedzielę będziemy rozważać Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
    Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu
  5. Spotkania grup duszpasterskich
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 11:00 – Ministranci i lektorzy
    • Sobota – godz.13:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  6. Rodziców modlących się za swoje dzieci na różańcu zapraszamy w poniedziałek: godz. 17:30 modlitwa różańcowa, następnie Msza Święta i spotkanie formacyjne.
  7. Spotkanie Wspólnoty Mężczyzn Świętego Józefa rozpocznie się modlitwą różańcową w środę o godz. 17:30.
  8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17:30 nabożeństwo powołaniowe, następnie Msza Święta w intencji nowych powołań z naszej parafii oraz za ministrantów i ich rodziców a następnie spotkanie formacyjne Oazy Dorosłych i Przyjaciół Paradyża. Zapraszamy nowe chętne osoby, które pragną poznawać poszczególne Księgi Biblijne i rozważać Słowo Boże we wspólnocie.
  9. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Oazę Młodzieży.
  10. W sobotę modlitwa rożańcowa o godz. 17:30 w Dużym Kościele.
  11. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Nauki będą głoszone na każdej Mszy Świętej i poprowadzą je Ojcowie Oblaci.
  12. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.