1. Dziś VI Niedziela Zwykła. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich. Dziś również zbiórka na pomoc tym, którzy ucierpieli z powodu trzęsienia ziemi.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7 rozpocznie się w środę Mszą Świętą o godz. 18:00.
  3. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych o godz. 17:30. Prosimy o przyniesienie róż, które złożymy przed ołtarzem jako symbol naszej modlitwy. Na zakończenie odbędzie się obrzęd namaszczenia olejem różanym pobłogosławionym przy grobie św. Rity w Casci.
  4. Spotkanie Oazy Młodzieży odbędzie się w sobotę o godz. 18:00.
  5. Dekanalny Kurs Lektorski rozpocznie się w sobotę o godz. 10:00 w salce parafialnej.
  6. Zbiórka ministrantów sobotę o godz. 11:00, a scholii dziecięco-młodzieżowej o godz. 13:00.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12:00 poświecenie świec dla dzieci z klas 3 i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
  8. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.