1. Dziś IV Niedziela zwykła.
  2. Mszą Świętą o godz. 1:00 w kościele parafialnym rozpocznie się pielgrzymka autokarowa do Włoch. Pielgrzymów zawierzamy opiece Matki Bożej.
  3. W poniedziałek o godz. 18:00 Msza Święta za rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci i ich rodziny.
  4. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej: błogosławieństwo świec i dzień życia konsekrowanego. Msze Święte będę odprawiane w następującym porządku:
    • Duży Kościół – godz. 7:00, 11:00 i 18:00.
    • Mały Kościół – godz. 10:00 i 17:00.
    • Starościn, Drzeńsko – godz. 17:00
    • Gajec, Lubiechnia W. – godz. 18:00
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8:00. Podczas Mszy Świętych wieczornych błogosławieństwo chorych na gardło z racji wspomnienia św. Błażeja.
  6. W sobotę zmiana Tajemnic Różańcowych. O godz. 17:30 wspólny różaniec.
  7. Planowana jest Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w terminie od 5 do 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  8. Za tydzień niedziela przed Światowym Dniem Chorego. – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  9. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone koperty na Seminarium Duchowne. Można je składać na tacę lub w zakrystii.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.