1. Dziś XIII Niedziela zwykła. Od dzisiejszej niedzieli na czas wakacji nie będzie Mszy Świętej o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych które odprawiamy w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy Świętej o godz. 11:00, a w Małym Kościele po Mszy Świętej o godz. 19:00. Nabożeństwa w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy do środy włącznie.
  4. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta w Dużym Kościele o godz. 7:00 i 18:00, w Małym Kościele o godz. 10:00 i 19:00.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza Święta w intencji nowych powołań do kapłaństwa i Przyjaciół Paradyża.
  6. W piątek odwiedzimy chorych po Mszy Świętej o godz. 7:00.
  7. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17:30 i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  8. Zapraszamy do włączenia się w tegoroczną pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – do grupy amarantowej. W tym roku wyjątkowo wszystkie grupy wyruszą z Gorzowa 31 lipca. Dojazd do Gorzowa z Rzepina będzie wspólny. Koszt pielgrzymki 300 zł – ze względu na organizowane noclegi w salach. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina. Duchowych pielgrzymów zapraszamy do składania intencji modlitewnych, którymi modlić się będziemy na trasie pielgrzymki. Karty duchowego pielgrzyma można otrzymać w zakrystii.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.