1. Dziś XII Niedziela zwykła.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych które odprawiamy w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy Świętej o godz. 11:00, a w Małym Kościele po Mszy Świętej o godz. 19:00. Nabożeństwa w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W środę przypada dzień ojca. W tym dniu zapraszamy na Mszę Świętej i nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio o godz. 18:00 w intencji o ożywienie wiary
    w rodzinach.
  5. W czwartek zakończenie roku formacyjnego dla młodzieży posługującej w naszej parafii. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00.
  6. W piątek Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego: Rzepin godz. 7:00, Starościn: 8:15. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży od godz. 17:00 poniedziałek – klasy 3 i 4, wtorek – klasy 5 i 6, środa – 7 i 8, czwartek uczniowie szkół średnich.
  7. Zapraszamy do włączenia się w tegoroczną pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – do grupy amarantowej. W tym roku wyjątkowo wszystkie grupy wyruszą
    z Gorzowa 31 lipca. Koszt pielgrzymki 300 zł – ze względu na organizowane noclegi w salach. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  8. Od przyszłej niedzieli na czas wakacji nie będzie Mszy Świętej o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.