1. Dziś XI Niedziela zwykła. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych które odprawiamy w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy Świętej o godz. 11:00, a w Małym Kościele po Mszy Świętej o godz. 19:00. Nabożeństwa w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Dzisiaj odbędzie się procesja Fatimska. Rozpoczęcie w Małym Kościele. O godz. 18.30 nabożeństwo czerwcowe. Następnie Msza Święta i po niej procesja do Dużego Kościoła z modlitwą różańcową. Prosimy o zabranie ze sobą świec.
  5. W środę rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o opiekę Bożej Opatrzności.
  6. W piątek Uroczystość NMP z Rokitna. Natomiast w przyszłą niedzielę 20 czerwca w Rokitnie Uroczystości Odpustowe.
  7. Zapraszamy do włączenia się w tegoroczną pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – do grupy amarantowej. W tym roku wyjątkowo wszystkie grupy wyruszą z Gorzowa 31 lipca. Koszt pielgrzymki 300 zł – ze względu na organizowane noclegi w salach. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.