1. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od grona wspierających ubogich
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00
  3. W poniedziałek, wtorek, środę dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, tzw. dni krzyżowe.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w Dużym Kościele o godz. 17:30, w Małym Kościele o godz. 18:30.
  5. We wtorek, środę, piątek i sobotę o godz. 18:40 próba kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. W środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym. Zachęcamy do składania intencji na nowennę.
  7. W czwartek 13 maja rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. W naszej parafii rozpoczynamy uroczyste procesje fatimskie (13 dnia każdego miesiąca od maja do października) połączone z modlitwą różańcową. Zapraszamy na pierwsze nabożeństwo fatimskie. 17:30 nabożeństwo majowe, następnie Msza Święta, zawierzenie Matce Bożej Fatimskiej rodzin naszego miasta, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej do Małego Kościoła ulicami Rzepina i zakończenie Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do składania intencji na kartkach, które będziemy odczytywali podczas procesji. Można je ofiarować do skrzynki przy obrazie Matki Bożej. Tego dnia nie będzie nabożeństwa i Mszy Świętej w Małym Kościele.
  8. W piątek święto św. Macieja Apostoła. Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie Oazy Młodzieży. Tego dnia rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  9. W piątek czynne będzie Poradnictwo Rodzinne o godz. 19:00.
  10. W sobotę o godz. 10:30 spotkanie ministrantów i lektorów.
  11. Mężczyzn i ojców naszej parafii zapraszamy w sobotę na godz. 12:00 do Dużego Kościoła na modlitwę różańcową w intencji swoich rodzin oraz na spotkanie do salki.
  12. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.