1. Przypominamy o dopuszczalnym limicie osób w naszych kościołach – 35 osób. Biskup Diecezjalny podtrzymuje do odwołania ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa w Mszy Świętych w niedzielę i święta nakazane.
  2. Dziś przypada Święto Bożego Miłosierdzia - święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz wspólnoty Caritas.
  3. Dziękujemy dziś wszystkim wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas oraz wspierającym grono ubogich w naszej parafii.
  4. W środę uroczysta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o składanie intencji na nowennę.
    • czwartek – godzina 18:00 – Oaza Dorosłych
    • piątek – godzina 18:00 – Oaza Młodzieży
    • sobota – godzina 10:30 – Ministranci i lektorzy
  6. Sejm RP ustanowił dzień 14 kwietnia świętem Chrztu Polski. Jest to upamiętnienie chrztu Mieszka I. Z tej okazji Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński zaprasza wszystkich diecezjan do modlitwy w tym dniu w intencji ojczyzny oraz do udekorowania domów flagami RP i Watykańskimi.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.