1. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.
  3. W środę po Mszach Św. wieczornych zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachecamy do pisania intencji na kartkach, można je umieszczać w koszyku pod ołtarzem.
  4. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. O godz. 11:00 w Dużym Kościele Msza Św. z sakramentem namaszczenia chorych. Tego dnia modlimy się w intencji chorych, o ustanie epidemii oraz w intencji Parafialnego Zespołu Caritas i wszystkich wspierających ubogich z naszej parafii.
  5. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie Poradnictwo Rodzinne.
    • czwartek – godz. 18:00 – Oaza Dorosłych
    • piątek - godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • sobota – godz. 10:30 – ministranci i lektorzy
  7. W sobotę o godz. 12:00 w Dużym Kościele spotkanie dla wszystkich chętnych mężczyzn, którzy pragną włączyć się w Ogólnopolską Wspólnotę św. Józefa.
  8. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od grona wspierających ubogich.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne a także za przygotowanie kościołów.