1. „Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką, nad mieszkańcami kraju mroków zabłysło światło (...) Albowiem dziecię nam się narodziło, Syn został nam dany”. Wspominając czas, kiedy Maryja poczęła i porodziła Syna nazywając Go imieniem Emmanuel dzielimy się z Wami radością Bożego Narodzenia. Życzymy wszystkim parafianom oraz gościom Bożego Błogosławieństwa oraz wszelkich potrzebnych łask. Niech Zbawca napełni Wasze serca wiarą, nadzieją i miłością, niech obdarzy Was pokojem i radością, niech pomaga odkrywać i realizować dobro przez wszystkie dni naszego życia.

2. W I dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każdą niedzielę

3. W sobotę – II dzień Świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana, pierwszego męczennika – Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona jest na katolickie uczelnie.

4. W niedzielę Święto Świętej Rodziny – patronalne święto rodzin katolickich. Uroczystość odpustowa w Gajcu. Msza św. odpustowa o godz. 12:00.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne a także za przygotowanie kościołów na Święta.