1. Dziś przypada Uroczystość Bożego Miłosierdzia – święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz wspólnoty Caritas.

2. W związku z nowymi wytycznymi, dotyczącymi ilości osób, które mogą uczestniczyć w liturgii, od poniedziałku 20 kwietnia w kościołach może przebywać następująca liczba wiernych:

• Duży kościół – 30 osób (z chórem)
  • Mały kościół – 30 osób (z chórem)
  • Starościn – 11 osób
  • Drzeńsko – 11 osób
  • Gajec – 8 osób
  • Lubiechnia W. – 14 osób
  • Lubiechnia M. – 5 osób

Bardzo prosimy o uszanowanie nowych ograniczeń i przypominamy, że w kościołach także obowiązuje nakaz noszenia masek ochronnych.

3. Codziennie od godz. 15:00 do 18:00 w Dużym Kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, jako nasz dar modlitwy za naszą parafię, wszystkich chorych, posługujących w szpitalach i za zmarłych.

4. Zapraszamy do wparcia Wielkanocnej Akcji Caritas – zakup świec wielkanocnych, z których część ofiar będzie przeznaczona na pomoc dzieciom w Rwandzie. Akcja jest wydłużona do końca okresu wielkanocnego. Ofiara za świecę wynosi 15 zł.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.