1. Chrystus zmartwychwstał! Ale cóż to znaczy? Oznacza to, że Boża miłość jest silniejsza niż zło i nawet śmierć. Znaczy to, że miłość Boga może przemienić nasze życie, sprawić, aby zakwitły te obszary pustyni, jakie są w naszym sercu. Pragniemy życzyć, aby te Święta Paschalne, choć przeżywane w tym roku w innym wymiarze zewnętrznym, napełniły nas i nasze rodziny światłem przemieniającej Miłości, ale i tak bardzo dziś potrzebnej Nadziei, która pozwoli docenić to, że mamy siebie nawzajem i pomoże z odwagą wkraczać w przyszłość, której Zmartwychwstały błogosławi!

2. W poniedziałek wielkanocny Msze św. będą odprawiane wg grafiku niedzielnego.

3. Z powodu ograniczenia liczby uczestniczących w liturgii do 5 osób, bardzo prosimy, aby w Eucharystii uczestniczyli TYLKO PRZEDSTAWICIELE RODZIN, KTÓRE ZAMÓWIŁY NA DANĄ MSZĘ INTENCJĘ.

4. Codziennie od godz. 15:00 do 18:00 w Dużym Kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, jako nasz dar modlitwy za naszą parafię, wszystkich chorych, posługujących w szpitalach i za zmarłych. Osoby chętne do adoracji prosimy o kontakt telefoniczny z parafią lub ks. Norbertem w celu ustalenia listy adorujących.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Bożego Miłosierdzia – święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz wspólnoty Caritas.

6. Zapraszamy do wparcia Wielkanocnej Akcji Caritas – zakup świec wielkanocnych, z których część ofiar będzie przeznaczona na pomoc dzieciom w Rwandzie. Ofiara za świecę wynosi 15 zł.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.