1. Z powodu ograniczenia liczby uczestniczących w liturgii do 5 osób, bardzo prosimy, aby w Eucharystii uczestniczyli TYLKO PRZEDSTAWICIELE RODZIN, KTÓRE ZAMÓWIŁY NA DANĄ MSZĘ INTENCJĘ.

2. Od poniedziałku do środy od godz. 15:00 do 18:00 w Dużym Kościele będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, jako nasz dar modlitwy za naszą parafię, wszystkich chorych, posługujących w szpitalach i za zmarłych. Osoby chętne do adoracji prosimy o kontakt telefoniczny z parafią lub ks. Norbertem w celu ustalenia listy adorujących.

3. Od poniedziałku do środy od 16:00 do 17:00 będzie okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i po uprzednim, telefonicznym umówieniu się z kapłanem.

4. W czwartek rozpoczynamy Triduum Paschalne, które wg dekretu ks. Biskupa ma być sprawowane przez kapłanów BEZ UDZIAŁU WIERNYCH. Zapraszamy do duchowej łączności i modlitwy w naszych domach.

5. Wielki Czwartek – kościół do indywidualnej modlitwy będzie otwarty od 10:00 do 15:00 – zakończymy modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia. Liturgia będzie o 18:00.

6. Wielki Piątek – kościół do indywidualnej modlitwy będzie otwarty od 10:00 do 15:00 – Zakończymy modlitwą Koronki. Liturgia Męki Pańskiej będzie o godz. 18:00.

7. Wielka Sobota – kościół do indywidualnej modlitwy będzie otwarty od 10:00 do 18:00. W tym dniu nie będzie poświęcenia pokarmów wielkanocnych – zachęcamy, aby w naszych domach dokonać błogosławieństwa posiłku przed śniadaniem wielkanocnym – tekst błogosławieństwa umieszczony jest na naszej stronie internetowej. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 20:00.

8. Osoby chętne do indywidualnej modlitwy w trakcie Triduum prosimy o kontakt z parafią lub ks. Norbertem w celu ustalenia listy modlących się, by nie przekroczyć limitu 5 osób.

9. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – msze w Dużym Kościele będą o 6:00 i 11:00, a w Małym Kościele o 10:00, 12:00 i 19:00.

10. Poniedziałek wielkanocny – msze św. według porządku niedzielnego.

11. Zapraszamy do wparcia Wielkanocnej Akcji Caritas – zakup świec wielkanocnych, z których część ofiar będzie przeznaczona na pomoc dzieciom w Rwandzie. Ofiara za świecę wynosi 15 zł.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.

Domowa modlitwa przed śniadaniem wielkanocnym