1. Zapraszamy na roraty w Małym kościele na godz. 17:00, a w Dużym Kościele na godz. 7:00. We wtorek i czwartek o godz. 7:00 w Dużym kościele roraty młodzieżowe.

2. W poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00 czynna będzie biblioteka parafialna.

3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12:00 harcerze przekażą dla parafii Betlejemskie Światło Pokoju. Serdecznie zapraszamy do wzięcia ze sobą lampionów/zniczy, abyśmy mogli zabrać także Światło do naszych domów.

4. Uczestników pielgrzymki do Włoch, którzy jeszcze nie oddali kart uczestnictwa prosimy o uczynienie tego w najbliższym tygodniu.

5. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• środa – godz. 19:00 – Schola dorosłych „Charis” (MDK)
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza młodzieży
  • sobota – godz. 10:00 – Ministranci
  • sobota – godz. 12:30 – Schola

7. Ministranci i schola roznosili opłatki po domach. Ofiary za opłatki, prosimy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Jeżeli ktoś nie otrzymał opłatków może zaopatrzyć się w nie na plebani.

8. Przy wyjściu możemy nabyć świece Caritas na stół wigilijny, z których ofiary będą przeznaczone na pomoc potrzebującym dzieciom. Mała świeca jest w cenie 6 zł.

9. Zapraszamy do pomocy w przygotowaniu kościołów na święta Bożego Narodzenia. Przypominamy również, że codziennie przed Mszą św. jest okazja do spowiedzi św.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.