1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje  adwentowe. Witamy Ojców rekolekcjonistów ze Zgromadzenia Księży Sercanów.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 8:00 odwiedzimy chorych. W sobotę o godz. 17:30 nabożeństwo I soboty miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych.

4. W niedzielę Uroczystość Niepokalanego Serca NMP – od godz. 12:00 do 13:00 godzina Łaski. Zachęcamy w tym czasie do modlitwy w naszych domach lub w Dużym Kościele. Na mszę o godz. 11:00 zapraszamy rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci – nastąpi odnowienie Aktu Zawierzenia.

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• środa – godz. 19:00 – Schola dorosłych „Charis” (MDK)
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza młodzieży
  • sobota – godz. 10:00 – Ministranci
  • sobota – godz. 12:00 – Schola
  • sobota – godz. 17:30 – Żywy Różaniec

7. W okresie Adwentu zapraszamy na roraty. Msze roratnie będą odprawiane w Dużym Kościele o godz. 7:00, a w Małym Kościele o godz. 17:00. W czwartek o godz. 7:00 roraty młodzieżowe.

8. W piątek w ZSO odbędzie się kolejna akcja „Mikołaj dla Afryki”, z której dochód będzie przeznaczony na rzecz dzieci w Afryce. Prosimy o wsparcie akcji poprzez upieczenie ciast, które można przynieść na plebanię.

9. W piętek i sobotę w marketach: Biedronka, Lewiatan, Dino i Mila możemy wesprzeć Caritas w zbiórce żywności dla naszych biedniejszych parafian. Za okazaną pomoc i wsparcie z góry dziękujemy.

10. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 12:00 poświęcenie medalików dzieci komunijnych. W czwartek o godz. 19:00 w salce parafialnej spotkanie dla rodziców odpowiedzialnych z poszczególnych klas za organizację I Komunii św.

11. Przy wyjściu możemy nabyć świece Caritas na stół wigilijny, z których ofiary będą Przeznaczone na pomoc potrzebującym dzieciom. Mała świeca 6 zł, a duża 13 zł. W przyszłą niedzielę PZC będzie zbierał ofiary od Grona wspierających ubogich.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.