1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2. Za tydzień I Niedziela Adwentu – rozpoczynająca nowy rok liturgiczny. W naszej parafii rozpoczniemy czas rekolekcji adwentowych. Zachęcamy, by tak zorganizować sobie czas, by móc skorzystać jak najwięcej z nauk rekolekcyjnych.

3. W poniedziałek przypada św. Katarzyny Aleksandryjskiej – patronki Małego Kościoła i kolejarzy. Uroczysta Msza św. odpustowa w Małym Kościele będzie o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tej uroczystości. W Dużym Kościele w tym dniu Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie.

4. W środę 27. listopada o godz. 14.00 w Małym Kościele będzie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych pracowników i funkcjonariuszy celnych i ich rodzin.

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• środa – godz. 19:00 – Schola dorosłych „Charis” (MDK)
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza młodzieży
  • sobota – godz. 10:00 – Ministranci
  • sobota – godz. 11:00 – Oaza Dzieci Bożych

7. We wtorek msza św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne dla grupy starszej bierzmowanych (klasy VIII SP).

8. W Kościele diecezjalnym przygotowujemy się do koronacji wizerunku MB Paradyskiej. W kościele wyłożone są cegiełki, które jako dobrowolne wsparcie możemy przekazać na rzecz koron dla MB.

9. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.