1. Dziś XVII Niedziela zwykła. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy Świętej w niedzielę o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  2. Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na pomoc powodzianom.
  3. W poniedziałek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej. Zapraszamy do modlitwy w intencji dziadków i osób starszych.
  4. Spotkanie organizacyjne wybierających się na pieszą pielgrzymkę odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:00. Zapisy trwają do momentu wyjścia grupy. Rozpoczęcie pielgrzymki nastąpi w Katedrze Gorzowskiej w sobotę 31 lipca o godz. 7:00 pod przewodnictwem księdza biskupa.
  5. Duchowych pielgrzymów zapraszamy do składania intencji modlitewnych, którymi modlić się będziemy na trasie pielgrzymki. Karty duchowego pielgrzyma można otrzymać w zakrystii. W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć dzieło pielgrzymki zbiórką do puszek.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.
Joomla templates by a4joomla