2023 12 21 Mikołaj podczas RoratPodczas pierwszych Rorat zaszczycił nas wyjątkowy gość. Święty Mikołaj chce, abyśmy wszyscy byli świętymi. Dlatego postanowił w tym roku nie zakłócać spowiedzi adwentowej i przybył do nas dzień później. Dzięki temu mogliśmy się przekonać, że jest on realnie istniejącym świętym, który na codzień patrzy na nas z nieba.

Jego receptą na świętość była gorliwa i wytrwała modlitwa pomimo prześladowań oraz bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi. Każde dziecko otrzymało paczkę ze słodkościami.
Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas, który pomógł Mikołajowi sfinansować te piękne prezenty. Bądźmy podobni do Świętego Mikołaja w dobroci i modlitwie. Roraty rozpoczęte. Zapraszamy zatem w kolejne dni adwentu!