1. Dziś X Niedziela zwykła.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych które odprawiamy w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy Świętej o godz. 11:00, a w Małym Kościele po Mszy Świętej o godz. 19:00. Nabożeństwa w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19:00.
  5. W środę o godz. 16:00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci. Prosimy rodziców aby przyprowadzili swoje dzieci do Dużego Kościoła na godz. 18:00.
  7. W czwartek Msza Święta z udziałem Przyjaciół Paradyża w intencji ministrantów i lektorów oraz o nowe powołania z naszej parafii.
  8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust parafialny. Msza Święta odpustowa o godz. 18:00, której będzie przewodniczył ks. dr hab. Jan Radkiewicz. Jest to uroczystość całej parafii, dlatego zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę do kościoła parafialnego. W tym dniu zakończenie białego tygodnia dla dzieci I-komunijnych. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców. Nie będzie Mszy Świętej w Małym Kościele.
  9. W sobotę spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów o godz. 11:00
  10. W przyszłą niedzielę procesja fatimska. Rozpoczęcie w Małym Kościele o godz. 18:30 nabożeństwem czerwcowym. Następnie Msza Święta i po niej procesja do Dużego Kościoła z modlitwą różańcową. Prosimy o zabranie ze sobą świec.
  11. Organizujemy zapisy na tegoroczną pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku wyjątkowo wszystkie grupy wyruszą z Gorzowa 31 lipca. Koszt pielgrzymki 300 zł – ze względu na organizowane noclegi w salach. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  12. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  13. W Niedzielę 20 czerwca w Rokitnie Uroczystości Odpustowe ku czci Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. Z naszej parafii organizujemy wyjazd. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii do przyszłej niedzieli.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.