1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny, ale czas przyjmowania Komunii Św. wielkanocnej trwa do przyszłej niedzieli.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w Dużym Kościele o godz. 17:30, w Małym Kościele o godz. 18:30.
  4. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Zapraszamy do dużego Kościoła na nabożeństwo ku czci NMP Szkaplerznej i św. o. Pio. O 17.30 nabożeństwo majowe, 18.00 Msza św. a następnie modlitwy z obrzędem nałożenia szkaplerza i odnowienia przyrzeczeń osób, które noszą już szkaplerz.
  5. We wtorek o godz. 19:00 odbędzie się spowiedź dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. W środę o godz. 17:00 odbędzie się w naszej parafii uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania przez uczniów klas 8. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  7. W Czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  8. W piątek o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie Oazy.
  9. W piątek czynne będzie Poradnictwo Rodzinne o godz. 19:00.
  10. W sobotę o godz.10:30 zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  11. W sobotę o godz. 12:00 dzieci z klas 4 będą przeżywać rocznicę pierwszej Komunii Świętej.
  12. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.