1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa nowenna do Ducha Świętego, którą odprawiamy podczas nabożeństw majowych. Dziś zbiórka do puszek na odbudowę plebani w Jakubowie.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w Dużym Kościele o godz. 17:30, w Małym Kościele o godz. 18:30.
  4. W poniedziałek 26 rocznica konsekracji kościoła św. Katarzyny.
  5. W poniedziałek o godz. 16:30 spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do rocznicy I Komunii Świętej.
  6. W środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym. Zachęcamy do składania intencji na nowennę. O godz. 18:40 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  7. W piątek o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie Oazy.
  8. W piątek czynne będzie Poradnictwo Rodzinne o godz. 19:00.
  9. W sobotę o godz. 15:00 spowiedź dla dzieci z klas 4 i ich rodziców.
  10. W sobotę o godz. 16:30 spotkanie ministrantów i lektorów.
  11. W sobotę przypada wigilia Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. O godz. 17:30 nabożeństwo majowe, następnie uroczysta Msza Święta wprowadzająca do świętowania Zesłania Ducha Świętego i czuwanie modlitewne z obrzędem nałożenia krzyża dla kandydatów do bierzmowania.
  12. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego,.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.