1. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w Dużym Kościele o godz. 17:30, w Małym Kościele o godz. 18:30.
  3. We wtorek Mszą Świętą o godz. 19:00 w Małym Kościele rozpocznie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 8.
  4. We wtorek i środę nauki przed chrztem o godz. 19:00 w salce.
  5. W środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania intencji na nowennę.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji nowych powołań oraz za ministrantów i lektorów i ich rodziców. Po Mszy Świętej nabożeństwo powołaniowe.
  7. W I piątek miesiąca odwiedzimy chorych od godz. 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. W piątek czynne będzie Poradnictwo Rodzinne o godz. 19:00.
  9. W sobotę 8 maja w naszym kościele odbędzie się dekanalna pielgrzymka ministrantów i lektorów. Uroczysta Msza Święta o godz. 11:00. W tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz Ksiądz Proboszcz. Zapraszamy do modlitwy w Jego intencji podczas Mszy Świętej o godz. 11:00.
  10. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od grona wspierających ubogich.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.