1. Chrystus zmartwychwstał! Oznacza to, że Miłość Boża może przemienić nasze życie. Z okazji Świąt Paschalnych składamy całej wspólnocie parafialnej życzenia obfitości łask Bożych płynących od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech pokój i radość wypełniają nasze serca. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Triduum Paschalnego i dekoracji naszego kościoła.
  2. Przypominamy o dopuszczalnym limicie osób w naszych kościołach – 35 osób. Biskup Diecezjalny podtrzymuje do odwołania ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa w Mszy św. w niedzielę i święta nakazane.
  3. W poniedziałek wielkanocny Msze św. według stałego porządku niedzielnego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na KUL oraz Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  4. W środę uroczysta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o składanie intencji na nowennę.
  5. W najbliższy piątek z racji oktawy Wielkiejnocy nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Bożego Miłosierdzia – święto patronalne kościoła w Drzeńsku oraz wspólnoty Caritas. Msza św. odpustowa w Drzeńsku odbędzie się o godz. 12:00.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w dużym kościele Msza św. w intencji wszystkich maturzystów. Zapraszamy młodzież, rodziców i nauczycieli.
    • czwartek – godz. 19:00 – Schola i Ministranci
    • piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
  9. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od grona wspierających ubogich.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.