1. Przypominamy o dopuszczalnym limicie osób w naszych kościołach – 35 osób. Biskup Diecezjalny podtrzymuje do odwołania ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa w Mszach Świętych w niedzielę i święta nakazane.
  2. Celebracje Triduum Paschalnego sprawowane pod przewodnictwem biskupa sprawowane w Gorzowskiej Katedrze transmitowane będą od czwartku do soboty o godzinie 19:00 w TVP 3 Gorzów Wielkopolski.
  3. Dzisiaj Gorzkie Żale:
    • Mały Kościół godzina 16:00,
    • Duży Kościół godzina 17:30.
  4. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godziny 18:30.
  5. Rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. o godzinie 18:00.
  6. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą Świętą.
  7. W czwartek rozpoczynamy Triduum Paschalne. Wielki Czwartek Msza Święta Wieczerzy Pańskiej w dużym kościele o godzinie 18:00, w małym kościele o godzinie 19:00. Adoracja w ciemnicy w Dużym Kościele do godziny 22:00.
  8. W Wielki Piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 8:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. O godzinie 15:00 Droga Krzyżowa w dużym kościele i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Liturgia Męki Pańskiej o godzinie 18:00 w dużym kościele, o godzinie 19:00 w małym kościele. Adoracja przy Grobie Pańskim do godziny 22:00.
  9. Adoracja Najświętszego Sakramentu: http://parafiarzepin.pl/11-aktualnosci/1188-adoracja-najswietszego-sakramentu.html
  10. Chorych odwiedzimy w piątek od godziny 8:00.
  11. W Wielką Sobotę nie będzie poświecenia pokarmów wielkanocnych – zachęcamy aby w naszych domach dokonać błogosławieństwa posiłku przed śniadaniem wielkanocnym. Tekst błogosławieństwa umieszczony jest na naszej stronie internetowej pod adresem: https://parafiarzepin.pl/11-aktualnosci/1185-blogoslawienstwo-pokarmow.html. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 8:00.
  12. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godzinie 19:00 w małym kościele i o godzinie 20:00 w dużym kościele.
  13. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Rezurekcja o godzinie 6:00 w dużym kościele (bez procesji). Pozostałe Msze Święte w dużym kościele o godz. 9:30 i 11:00, a w małym kościele jak w każdą niedzielę.
  14. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według porządku niedzielnego.
  15. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.