1. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godziny 18:30
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
    Gorzkie Żale w niedzielę:
    • mały kościół godzina 16:00
    • duży kościół godzina 17:30
      Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.
    Droga Krzyżowa w piątek
    • duży kościół godzina 17:30
    • mały kościół godzina 18:30
  3. W poniedziałek i wtorek w naszej parafii trwać będzie peregrynacja Krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
    W poniedziałek – blok dla młodzieży:
    17.45 – Uroczyste wprowadzenie Krzyża
    18:00 – Msza Święta z katechezą
    18.45 – Adoracja Krzyża
    We wtorek – blok dla dorosłych:
    7.00– Msza Święta
    18:00 – Msza Święta i nabożeństwo do świętego o. Pio w intencji dzieci i młodzieży o dar ochrony od wszelkich uzależnień i o rozwój wiary.
  4. W środę zapraszamy do pomocy w uprzątnięciu terenu wokół dużego kościoła o godzinie 16:00
  5. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia i rozpoczęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W kościołach będą wyłożone deklaracje do podjęcia dzieła duchowej adopcji. Podjęcia tego dzieła będzie można dokonać na Mszach Świętych o godzinach 18:00 i 19:00.
  6. W piątek o godzinie 19:00 czynne będzie Poradnictwo Rodzinne.
  7. Ekstremalna Droga Krzyżowa organizowana w naszej parafii rozpocznie się w piątek 26 marca Mszą św. o godzinie 20:00 w dużym kościele i przejdzie wyznaczoną trasą. Zakończenie w sobotę w kościele w Starościnie. Chętne osoby mogą się jeszcze zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii do środy.
  8. Spotkania grup:
    • czwartek, godzina 18:00 - Oaza Dorosłych
    • sobota, godzina 18:30 - ministranci i lektorzy
  9. Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm i procesja na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy będzie o godzinie 11:00 w dużym kościele. Liturgia rozpocznie się przy krzyżu misyjnym. Po poświeceniu palm wyruszy procesja do kościoła. Poświęcenie palm będzie też na innych Mszach Świętych.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.