1. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godziny 18:30
  2. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierającego Ubogich. Zapraszamy do wsparcia Wielkanocnej Akcji Caritas – ofiara za świecę wynosi 15 zł. Część ofiar przeznaczona będzie na remont schroniska dla bezdomnych.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
    Gorzkie Żale:
    • Mały Kościół godzina 16:00
    • Duży Kościół godzina 17:30
      Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.
    Droga Krzyżowa w piątek
    • Duży Kościół godzina 17:30
    • Mały Kościół godzina 18:30
  4. W piątek o godzinie 19:00 czynne będzie Poradnictwo Rodzinne.
  5. W piątek uroczystość Świętego Józefa – Oblubieńca NMP. Główne uroczystości odbędą się w dużym kościele. O godzinie 17:30 droga krzyżowa w intencji małżeństw i rodzin, po niej uroczysta Msza Święta z katechezą o Świętym Józefie. Następnie poświęcenie nowej figury Świętego Józefa, procesja ze świecami wokół kościoła i uroczyste zawierzenie parafii, miasta i naszych rodzin Świętemu Józefowi.
  6. Organizujemy z naszej parafii Ekstremalną Drogę Krzyżową, która rozpocznie się w piątek 26 marca Mszą św. o godzinie 20:00 w dużym kościele i przejdzie wyznaczoną trasą. Zakończenie w sobotę przy Technikum Leśnym w Starościnie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 20 marca o godzinie 19:00.
  7. Mężczyzn, którzy chcą włączyć się we wspólnotę Świętego Józefa w naszej parafii, zapraszamy na spotkanie w sobotę o godzinie 12:00 do dużego kościoła.
  8. Spotkania grup:
    • piątek – godzina 18:00 – Oaza Młodzieżowa
    • sobota - godzina 10:30 – ministranci i lektorzy
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne.